Mała Kozówka


Witamy serdecznie …

Wszystkie nasze obiekty wykonane są z drewna – bali.

Domki niesamowicie ciepłe i przytulne pozwolą Państwu poczuć swobodę i spokój płynący z wystroju wnętrza oraz zapomnieć na chwilę o codziennych sprawach….

Osada Mała Kozówka znajduje się w części malowniczego i pięknego Beskidu Makowskiego pomiędzy Krakowem a Zakopanem.

Cechami charakterystycznymi dla położenia Osady Małej Kozówki jest cisza, spokój i dyskrecja w otoczeniu górskiego lasu i pachnących latem łąk.

Bliska odległość od Krakowa (30 km) i Zakopanego (88 km) pozwala dla zdecydowanych turystów i podróżników na różnorodny wybór spędzania czasu. W pobliżu (2.6 km) jest aktywnie działająca cały rok lokalna stadnina koni i szkółka jazdy konnej „Stajnia Pod Topolą”.

Dla zwolenników zimy i sportów zimowych polecamy wyciągi i szkółki narciarskie , w pobliżu osady najbliższą stacją narciarską jest Harbutowice „Szklana Góra Ski” (5.3 km).

Z tych dalej oddalonych parków rozrywki dla najmłodszych są przykładowo : w miejscowości Zator (46 km) znajduje się ” Energylandia , w miejscowości Zawoja (48 km) znajduje się Park linowy „Las Przygód , w miejscowości Białka Tatrzańska (79 km) znajduje się kompleks „Terma Bania”. Decydując się na wybór przybycia do naszej osady gwarantujemy, że w tym samym dniu można posmakować górskich rozrywek a wieczorem zjeść kolację w krakowskim Kazimierzu.

Oferujemy wypoczynek i noclegi w Beskidzie Makowskim, noclegi w Myślenicach

Nasze domki letniskowe w górach i domki letniskowe w zaciszu stanowią i tworzą niepowtarzalną formę udanego wypoczynku jako osada wypoczynkowa w Beskidach …

Mówimy w Twoim języku !

Zapraszamy!

Nasza filozofia

„Zasługujemy aby również zrobić coś dla siebie”

Naszą filozofią na spędzanie wakacji i urlopu jest poczucie zaznania wolności, swobody i spokoju oraz odnalezienia tych wartości dla samych siebie w tak wspaniałym otoczeniu przyrody.
Szara rzeczywistość, monotonia w codziennym życiu i zamiana jej na czas spędzany z rodziną lub przyjaciółmi w relaksującym, cichym leśnym miejscu i w niezobowiązującym otoczeniu to jest właśnie to czego potrzeba każdemu z Nas.

„Odpoczynek dla ducha i dla ciała !”

  • Mała Kozówka jest miejscem w którym można spędzić wypoczynek na świeżym powietrzu i poczuć się jak w domu w dawnej wiosce
  • Poczucie satysfakcji i zadowolenia naszych gości jest dla nas niezwykle ważne
  • W osadzie jest wysoka kultura gościnności, dzięki której zawsze będziecie czuli się mile widziani i ponownie witani
  • Wierzymy że koncepcja aby wszystko było perfekcyjnie nie działa do końca, dlatego jesteśmy tolerancyjni i sami również czasem liczymy na wyrozumiałość…;)
  • Wierzymy że przyroda i żywioły są niezwykle ważnym elementem życia każdego z Nas , dlatego traktujemy je z należytym szacunkiem

Te wartości są dla wytycznymi, które przyświecają naszej osadzie …